נגרות נסורת

עץ הוא אחד החומרים הברי-קיימאים ביותר, וזו הסיבה שעושים בו ניסויים בדרכים רבות ושונות. נגרות נסורת היא אחת מהן. התהליך מפחית פסולת על ידי מיחזור נסורת, תוך מתן חלופה אפשרית לעץ שאינו משאב מתחדש בקלות. אבל זה לא קשור רק לקיימות… נגרות נסורת יכולה לייצר גימור חלק כמו כל סוג אחר של עיבוד עץ, ומשקל קל יותר להובלה וטיפול קלים יותר.

נגרות נסורת היא גם טרנד חדש בעולם העיבוד בעץ. זוהי טכניקה ידידותית לסביבה שאינה דורשת כלי עבודה או מכונות חשמליים נוספים, במקום זאת מסתמכת על נסורת לבידוד, תמיכה וחוזק. נגרות נסורת ידועה גם כיצירת עץ ירוק או עיבוד עץ ירוק.

ישנם יתרונות רבים של נגרות נסורת. עץ פחות יקר מחומרים אחרים, קל לחתוך אותו וקל להדביק אותו. נגרות נסורת מאוד ידידותית לסביבה מכיוון שניתן לעשות שימוש חוזר בנסורת כדלק לתנור. נסורת גם מפחיתה את הזיהום הנובע משריפת עץ שעבר טיפול בכימיקלים.

נגרים המתעסקים עם נגרות נסורת משתמשים בכלים חשמליים כדי לחתוך מלאי לגודל ולעצב אותו בהתאם לעיצובים שלהם. הם גם קודחים חורים עבור ברגים, מסמרים או הידוקים אחרים. בשיתוף פעולה עם נגרים אחרים הם עשויים לבנות בהתאמה אישית כי הם שלטו במקצוע הנגרות לאורך שנים של התלמדות וניסיון.

שולחן מעוצב מנסורת

שולחן מעוטר בנסורת היא טכניקת קישוט שנמצאת בשימוש נרחב ביפן. זוהי דרך מסורתית לקשט שולחנות עבור מסיבה, במיוחד חתונות. השימוש בטכניקה זו מקורו באמונה של היפנים.

שולחן מעוטר בנסורת לא אומר שהבית מבולגן, זו דרך מסורתית להגיש אוכל בהודו.

שולחן מעוטר בנסורת הוא שולחן שכוסה בנסורת ולאחר מכן עוצב כך שייראה כמו שולחן. זה יכול להיעשות מכמה סיבות.

הסיבה הראשונה לעיצוב השולחן בצורה זו היא לכסות את הלכלוך והאבק המצטברים על השולחנות לאורך זמן. הסיבה השנייה היא לגרום לזה להיראות כאילו התרחשה תאונה ליד השולחן, כמו מזון שנשפך או נשבר כוס. סיבה שלישית תהיה לגרום לסט להיראות כפרי יותר, כמו בסרט מערבון או בתוכנית טלוויזיה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.