מדרגות עץ למכירה

מהן מדרגות עץ

ישנם סוגים רבים ושונים של מדרגות. מדרגות עץ עשויות עץ ובדרך כלל משתמשים בהן בתוך מבנה לחיבור קומות והן דרך לעלות ולרדת מפלסים בבניין.

מדרגות עץ הן בחירה נפוצה עבור בעלי בתים רבים מכיוון שהן מספקות את השילוב הטוב ביותר של סבירות, עמידות וסגנון. והן בחירה אטרקטיבית ואסתטית לכל בית או עסק.

מדרגות עץ בבית מספקות לרוב מראה ותחושה טבעיים לבית. הם גם נוטים להיות פחות יקרים מאשר סוגים אחרים של מדרגות, כגון פלדה או בטון.

סוגי עץ למדרגות

ישנם שלושה סוגים עיקריים של מדרגות עץ:

– מדרגות עץ סטנדרטיות: אלו הן הסוג הנפוץ ביותר של מדרגות עץ. הם מגיעים בסגנונות וגדלים שונים כדי להתאים לצרכים שונים.

– מדרגות עם דירוג: אלו ידועות גם בשם מדרגות צפות. אין להם מערכת תמיכה גלויה ולכן נראה שהם מרחפים באוויר. גרם מדרגות מסוג זה אינו מומלץ לבתים עם ילדים קטנים, מחשש לנפילה.

– מדרגות לולייניות: גרם מדרגות לולייניות הוא סוג של גרם מדרגות המשתמש בתכנית מעגלית ובעל צורת בנייה סלילנית. הוא מורכב מקוטב מרכזי, או ערפילית, שסביבו מתפתלים המדרגות לכל כיוון למעלה.

איך מתקינים מדרגות עץ

התקנת מדרגות עץ היא משימה מסובכת, וניתן לבצע אותה על ידי חברה מקצועית המתמחה בנושא.

ישנם סוגים רבים ושונים של עץ, גימורים וסגנונות של גרמי מדרגות שאתם יכולים לבחור מהם. כדאי לקחת בחשבון גם את גובה גרם המדרגות ואת גודל המדרגות בעת בחירת מערכת המדרגות החדשה.

אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך ההתקנה הוא להבטיח שהמדרגות יהיו מאובטחות ויציבות. ניתן להשיג זאת על ידי התקנת מדרגות עץ שהן לא רק עמידות אלא גם עמידות בפני נזקי מים.

אם אתם מעוניינים במראה אלגנטי או כפרי לבית שלכם, אתם מוזמנים לבחור ממגוון מדרגות עץ למכירה שאנו מציעים.